FAQ

Co jsou to Pokročilé statistiky a jak naplno využít jejich potenciál?

Pokročilé statistiky umožňují přehlednější a podrobnější analýzu e-shopových dat. Všechna potřebná data jsou zobrazena na jednom místě v ucelených přehledech. Statistiky se zaměřují nejen na nejlépe a nejméně prodávané produkty, ale také na varianty, kategorie, výrobce a kombinace produktů. Údaje zobrazené v jednotlivých grafech si pak můžete vyexportovat přímo z administrace vašeho e-shopu.

Jak získám Pokročilé statistiky do administrace svého e-shopu?

Nečeká vás žádné složité napojování. Stačí v administraci e-shopu kliknout na tlačítko Aktivovat. Jakmile aktivujete propojení, začnou se vaše historická data zpracovávat, abyste si je mohli přehledně zobrazit v grafech. Prvotní zpracování dat chvíli trvá, čekání si můžete zkrátit zhlédnutím krátkého tutoriálu. Ale samozřejmě nemusíte čekat u počítače – jakmile systém zpracuje vaše data, automaticky vás o tom informuje.

Kde najdu analýzu svých e-shopových dat?

Statistiky týkající se vašeho e-shopu naleznete v menu na levé straně v sekci Statistiky – Pokročilé statistiky.

PS_-_helpcentrum.png

Který internetový prohlížeč je podporovaný pro bezproblémovou funkčnost statistik?

Pro bezproblémový provoz aplikace doporučujeme používat prohlížeče Google ChromeSafari nebo Mozilla Firefox. Vzhledem k softwarovým chybám na straně Internet Exploreru není možné v tomto prohlížeči statistiky používat.

Jaká je cena Pokročilých statistik?

Pokročilé statistiky si v základním balíčku můžete koupit od 49 Kč za měsíc. Detailní ceník najdete zde.‍