Ceník

Kolik zaplatíte za Pokročilé statistiky?

Pokročilé statistiky si v základním balíčku můžete koupit již od 49 Kč bez DPH za měsíc.

*Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

Jak to funguje?

Balíček START

V ceně tarifu jsou:

  • KPI grafy se základními e-shopovými daty
  • 3 záložky: Produkty, Kategorie a Výrobci

Po zakoupení startovacího balíčku si můžete dokoupit další záložky a funkce. Cena za dokoupené addony bude připočtena k vašemu měsíčnímu vyúčtování.

Možnost dokoupit další záložky a funkce:

  • Hity měsíce
  • Propadáky měsíce
  • Kombinace produktů
  • PRO záložka
  • Export

Pokud chcete využívat další záložky a funkce, můžete si je snadno přidat ke stávajícímu tarifu a vytvořit si tak statistiky přesně podle svých potřeb.

Je to jednoduché: jednotlivé záložky a funkci Export můžete koupit přímo na dashboardu kliknutím na danou záložku nebo na tlačítko pro export.

Možnost dokoupit si záložky nebo funkce máte také v Nastavení, kde si jednoduše vyberete addony, které chcete využívat a potvrdíte tlačítkem KOUPIT.

Pokud si dokoupíte některou ze záložek nebo funkcí v průběhu daného zúčtovacího období, bude vám v tomto zúčtovacím období připočtena poměrná část za daný addon.

Příklad: 1. 1. si zakoupíte balíček START a 15. 1. přikoupíte funkci Export. Toto zúčtovací období zaplatíte polovinu ceny (poměrnou část) za funkci Export. V dalším zúčtovacím období již bude započtena plná měsíční částka.

Balíček BEZ LIMITU

Pokud chcete využívat Pokročilé statistiky v “plné výbavě” a bez omezení, pak využijte možnosti nákupu cenově výhodnějšího tarifu BEZ LIMITU.

Za cenu 249 Kč bez DPH / měs. budete mít k dispozici všechny záložky i funkce, které Pokročilé statistiky nabízí.

Pokud jste si již zakoupili balíček START a některé z dalších funkcí a rozhodnete se přejít na tarif BEZ LIMITU, nemusíte se bát, že byste zaplatili dvakrát plnou částku. Vždy dojde k přepočtu a cena za již zakoupené balíčky bude použita jako kredit, který se vám odečte při nákupu BEZ LIMITU.