FAQ

Jak si propojím svůj e-shop a Můj Shoptet aplikaci?

Navštivte stránku doplňku Můj Shoptet a nainstalujte si ho do svého e-shopu. Stáhněte si v App Storu nebo v Google Play do svého telefonu mobilní aplikaci Můj Shoptet. Jděte v administraci vašeho e-shopu do sekce Propojení -> Můj Shoptet a spárujte aplikaci Můj Shoptet ve vašem telefonu s vašim osobním QR kódem, který zde naleznete.

Kolik Můj Shoptet stojí?

Na výběr máte ze dvou verzí aplikace. Verze FREE, která je zcela zdarma, a verze PRO, která nabízí mnoho zajímavých vylepšení a nových funkcí, za měsíční předplatné 99 Kč. Detailní srovnání obou verzí naleznete zde.

Jaký je rozdíl mezi verzí FREE a PRO?

Aplikaci Můj Shoptet můžete navždy využívat ve FREE verzi, která je zcela zdarma. Pokud ale toužíte po zajímavých funkcích a vylepšeních, určitě oceníte výhody verze PRO. Za aplikaci ve verzi PRO zaplatíte 99 Kč měsíčně a prvních 7 dní si můžete aplikaci bezplatně vyzkoušet. Detailní porovnání obou verzí naleznete zde.

Chci si zobrazit určité časové období, ale vypadá to, že nemám příslušná data k zobrazení.

Nebojte se, nejedná se o žádnou chybu :-). Po napojení e-shopu se vždy začne stahovat historie všech vašich objednávek, ale vzhledem k tomu, že limit pro prvotní stažení dat je 200 objednávek, může se stát, že v případě e-shopu s větším počtem objednávek, než je tento limit, budete mít ve výběru období aktivní dočasně pouze ta období, pro která jsou vaše data kompletní a zbylá období uvidíte později. Více informací naleznete zde

Je započítáno DPH?

Aplikace Můj Shoptet zobrazuje veškeré částky přesně tak, jak je vidíte v administraci svého e-shopu.

Jak si můžu appku deaktivovat nebo smazat účet?

Jednoduše se odhlašte z aplikace nebo ji smažte.

Jak zruším předplatné?

Jděte v aplikaci do Nastavení -> úplně dole pod informací o vašem tarifu naleznete možnost Správa předplatného -> po kliknutí si můžete zrušit odběr.